JIžní Čechy | Doubleby | chata | max. 6 osoby 

kamila srdicko 160 obd 

ROMANTICKÁ CHATA PRO DVA NA SAMOTĚ

Naprostá samota v nádherné přírodě. Nic, jen "já a ty" a okolo les. Letní večeře s několika sklenicemi dobrého vína na terase, kde si užijete nejen večeři ale i vůni letního večera. Ticho letní noci si můžete užívat až do rozbřesku. Okolo vás bude jen les a jediné co uslyšíte je nedaleká řeka, šumění lesa a zpěv ptáků.

  

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE  

    

Chata je na samotě, kde vás nic a nikdo nebude rušit. I přes to že je chata uprostřed lesa najdete zde maximální pohodní. Chata je dobře dostupná a velmi pohodlně zaparkujete přímo před chatou. Chata v lese je větší než byste čekali pro zamilovaný pár. Proto zde naleznete dvě ložnice a velmi prostornou koupelnu. Ale to jí nic neubírá na kouzlu.

 

sipka

 

Chata je velmi pěkně vybavené. Vše je krásně a s citem sladěné. Vybavené je zde kompletní pro váš příjemný pobyt.

 

sipka

 

Kuchyně je skvěle vybavená a je spojená s jídelním koutem a obývacím prostorem. V obytné místnosti nalznete pohodlnou pohovku. Celé místnosti vévodí obrovské francouzské okno na terasu.

 

sipka

 

Ložnice je v horním patře. Je velmi útulná s velkým oknem. Pro příjemný spánek v letních dnech naleznete v ložnici klimatizaci.

 

sipka

 

Koupelna je velmi prostorná a velkým sprchovým koutem. Skvělá je nejen velikost ale i vybavení. Naleznete zde vybavení na jaké jste zvyklí z dobrých hotelů a také pračku a sušičku.

 

sipka

 

Koupelna je velmi prostorná a velkým sprchovým koutem. Skvělá je nejen velikost ale i vybavení. Naleznete zde vybavení na jaké jste zvyklí z dobrých hotelů a takéFinská sauna j unikátní. Během saunování se můžete rozhlížet do kraje.

 

 

 

kamila ma tip 200

Naprostá samota. Ideální pro romantický víkend pro dva.

 

 zkontrolujte cenu na Booking.com

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

 

 

    Jižní čechy            zařízení: wifi, sauna, patio/terasa, klimatizace     okolo nás: absolutní samota, v přírodě        

 

Pin It
  

Z adresy::