Jižní Morava | Bzenec | apartmán s terasou 

 

APARTMÁN S VÍŘIVOU VANOU A STŘEŠNÍ TERASOU

Na malé terase strávíte mnoho času. Ať už při krásné letní snídani nebo letním večeru kdy zapadá slunce a nejlepší společníkem bude pár sklenek vína z místní vinotéky. Na terase si můžete užít mlsání zmrzliny v letní odpoledni a pocitu, že nemusíte nikam spěchat.

  

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE  

    

Romantická podkrovní koupelna s velkou vířivou vanou. Vana je dostatečně velká pro dva. V koupelně naleznete vše, co očekáváte ve 4* hotelu. Naleznete zde kosmetiku, fén, dostatek ručníků a dokonce i svíčky pro romantickou koupel.

 

sipka

 

Kuchyně je skvěle vybavená s prvotřídním vybavením a dostatečným množstvím nádobí. Velmi příjemným bonusem je kávovar, na přípravu výborné kávy. Káva a čaj jsou v ceně. Ve vinařském kraji nikoho nepřekvapí, že součástí apartmánu je vinotéka se skvělým vínem za velmi příjemné ceny. Kuchyně je spojená s obývací částí. K lenošení je přímo stvořena velmi prostorná a pohodlná pohovky a stejně pohodné křeslo. 
V podkrovním bytě velmi oceníte v parných dnech klimatizaci

 

sipka


Můžete si snídani připravit sami, ale i objednat. Naprosto úžasná snídaně vám bude doručena na vámi objednanou hodinu téměř až do postele.

 

sipka
Podkrovní ložnice je sice malá, ale velmi romantická. S pohodlnou postelí a nerozjíždějícími se matracemi.Jendou z nejskvělejších věcí v apartmánu je malé střešní terasa. Nejkrásnější je ráno na terase, když na ni dopadají paprsky ranního slunce.

Při obytu můžete využít venkovní posezení s grilem. Také si můžete zapůjčit kola nebo koloběžky.
Prostorná garáž je samozřejmostí

 

 

 

lilly má tip heart

Dvě nejskvělejší věci: velká vířivá vana a úžasná terasa.

 

 zkontrolujte cenu na Booking.com

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

 

 

    Jižní morava            zařízení: vana, wifi, vířívka, patio/terasa, klimatizace     okolo nás: nedaleko centra, klidné místo ve městě     příjemné služby navíc: snídaně do postele    

 

Pin It
  

Z adresy::