Jihomoravský kraj | Valtice | prázdninový dům | max. 4 osoby

kamila srdicko 160 obd

  Zapadající slunce nad vinicí, zámek za vašimi zády a to vše v naprostém soukromí. Stačí se zahledět do kraje, na ubíhající řady vinic, vychutnávat si místní víno a zapomenout na okolní svět. Večery na terase si zamilujete, stejně tak jako prosluněná rána. Užijte si zde naprosté soukromí a klid, i když Valtický zámek i centrum města jsou nedaleko. 

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

Nový prázdninový dům vás nadchne nejen svoji polohou ale i vybavením. Dům je velmi moderně zařízen a nabídne vám vše potřebné k příjemnému a pohodlnému odpočinku. Majitelé si dali záležet na celé domě, nejen že je velmi moderně a citlivě zařízen, ale i velmi prakticky. Za povšimnutí stojí například kuchyně najdete zde nejen běžné spotřebiče, ale třeba i myčku a minibar. Rovněž koupelna je zařízená vším potřebným zejména dostatečným množstvím ručníků, toaletními potřebami a pro dlouhovlásky neocenitelným fénem.

 

sipka


Okolí prázdninového domu je kouzelné, soukromá zahrada, s nádherným výhledem. Příjemně zařízená terasa kteoru budete milovat.
Dům má úžasnpu polohu u vinice v naprostém soukromí a zároveň velmi blízko zámku a centra města.

 

 

 

  sipka

 

Villa Mia je vysoko nad českým standardem prázdninových domů, nejen zařízením, ale i místem a atmosférou

 

kamila ma tip 200

Nádherné místo kde si užijete soukromí a nádherné výhledy do vinic.

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

Pin It

 

   Jižní morava             zařízení: wifi, krb, patio/terasa, klimatizace     okolo nás: nedaleko centra, absolutní samota