Jeseníky | Jeseník | zahradní chata | max. 4 osoby

 

CHATA S KRBEM PRO DVA

NNechte se zasypat sněhem a užijte si zimu v Jeseníkách. Pohled z postele na krb a dostatečné množství svařáku nebo čaje promění vaše večery v kouzelné zimní chvíle. Nádherné místo nejenom pro zimní romantický útěk z reality.

  

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE  

    

Skvěle vybavená přízemní chata s terasou, vlastním parkováním a nádhernou přírodou Jeseníků okolo.
Chata je jedno podlažní. Pokud máte rádi stejně jako já chaty typu „téměř vše v jednom“ myšleno vše v jedné místnosti, budete nadšeni. Koupelna je samozřejmě oddělená a částečně kuchyně. Můžete lenošit v posteli s výhledem na krb. Pokud ulehnete do postele, potěší vás pohled do trámoví.

sipka


Kuchyně je skvěle zařízená a najdete zde vše, co budete potřebovat pro vás pobyt. Nechybí ani toaster, který postrádám téměř všude. Vajíčka bez do křupava opečeného toastu, jsou pro mě trošku nekompletní. A jako příjemný bonus zde najdete skvělý kávovar a vše potřebné pro přípravu kávy a čaje jak jste zvyklí z dobrých hotelů. Myčka je opravdu skvělá.


Koupelna je skvěle moderně zařízená. Pro mě má jen jednu maličkou vadu na kráse. Není zde vana. Ale najdete zde vše, na co jste zvyklí z dobrého hotelu. Fén, ručníky, osušky a toaletní potřeby.

 

sipka


K dispozici je velká televize, satelit a WiFi, ale kdo by tohle potřeboval na romantickém víkendu.
K chatě náleží terasa i s grilem, který jistě oceníte při letní dovolené.


Pohodlné parkování je na pozemku. 

 

 

 

lilly má tip heart

Usínání s pohledem na uhasínající oheň v krbu.

 

 zkontrolujte cenu na Booking.com

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

 

 

    Jeseníky            zařízení: wifi, krb, patio/terasa     okolo nás: nedaleko centra, kousek dál od lidí, klidné místo ve městě        

 

Pin It