Střední čechy | Praha | hotel

  

JEDEN Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH VÝHLEDŮ NA PRAHU 

 

Slunce pomalu zapadající nad Prahou a rozzářený Pražský hrad, jenž se odráží na hladině Vltavy. Tento dechberoucí pohled a úžasná romantická večeře se sklenicí prvotřídního vína na hotelové terase se jen tak něčemu nevyrovná.

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

 

Nádherná budova, kterou navrhl chorvatský architekt Vlado Milunić spolu s Frankem O. Gehrym a britskou architektkou českého původu Evu Jiřičnou.

 

sipka


Dancing House hotel se nachází ve zcela ojedinělé budově na nábřeží Vltavy. Nabízí 21 luxusních pokojů typu superior a deluxe, dále luxusní suity s okouzlujícím výhledem na Prahu, umístěné ve skleněné a kamenné věži budovy. River royal suite, Ginger suite a Ginger royal suite.

 

sipka


V nejvyšším patře na vás čeká útulná kavárna. Z vyhlídkové terasy na vrcholu domu můžete obdivovat výhled na Pražský hrad a Vltavu. Zážitek je to skutečně nevšední, terasa je totiž panoramatická.
Romantickou snídani si dáte buď na hotelové terase s výhledem na probouzející se Prahu, nebo si snídani objednejte rovnou do postele.

 

sipka
Pobyt v hotelu Dacing House vám zpříjemní luxusní design pokojů, v nichž budete ubytovaní. Naleznete zde vše, na co jste zvyklí ze skvělých 4* hotelů.

 

lilly má tip heart

GINGER SUITE, který je umístěn ve skleněné věži budovy s nádherným výhledem na Hradčany, Vltavu, Mánes a Národní divadlo

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE  

 

lilly

 

Pin It

 

Praha, Střední čechy   small heart10  zařízení: vana, wifi, vířívka, patio/terasa, klimatizace   small heart10  okolo nás: nedaleko centra   small heart10   příjemné služby navíc: snídaně do postele   small heart10