Beskydy | Čeladná | boutique hotel 

ico spa 3 

Boutique hotel Mezi plůtky je zcela ojedinělým místem. Mezi plůtky je "něco" co byste v u nás neočekávali. 

Vzbudí ve vás pocit, že se všeho budete chtít dotknut a přivonět si. Budete se chtít bosy rozběhnut po kamenné podlaze a padnout na měkkou postel a mlčky se rozhlížet kolem sebe a nechávat se unášet tím tichem, klidem a něhou které se rozprostírají kolem vás. Budete hledět do bílého trámoví a vaše myšlenky se budou lehké, budou se vznášet a všechny vaše starosti se rozplynou.

To musíte zažít ve dvou.

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE 

 

Design tohoto hotelu je opravdu jedinečný, vyniká jednoduchostí, čistotu a něhou. Nic nebylo ponecháno náhodě a vše je promyšlené a doladěné do posledního nejmenšího detailu. Tolik světla a něhy byste v podhorské chalupě uprostřed Beskyd jinde těžko hledali.

 

sipka

  Můžete si zde vybrat ze čtyř famózních pokojů. Jeden přízemní suite se stoletou kamennou podlahou, dubovou postelí a vanou. V podkroví na vás čekají dva pokoje a jeden prostorný suite.

 

sipka


Po čas pobytu je vám k dispozic celý dům: kuchyň, jídelna, samoobslužný bar, obývací pokoj s krbem, knihovna, zimní zahrady, koupací jezírko a zahrada.

 

sipka
Zahrada s nádherným výhledem se spoustou místa na lenošení, čtení, povídání a snění. A pokud vás nádherné počasí nebo divoké sny rozehřejí až příliš můžete se zchladit v nádherném koupacím jezírku.

 

 

lilly má tip heartVyzkoušejte Mezi plůtky.

 

 

sipka 

Škoda jen, že v naší malé krásné zemi není více takových skvělých a velmi odvážných lidí s obrovským citem, kteří by dokázali vybudovat a provozovat podobně nádherné hotely. Krásných míst, kde by se podobné hotely vyjímaly máme více než dost.

 

 

 

 zkontrolujte cenu na Booking.com 

 CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

Pin It

 

   Beskydy             zařízení: vana, wifi, krb, venkovní bazén, patio/terasa, klimatizace, vana/vířivka přímo na pokoji     okolo nás: kousek dál od lidí     příjemné služby navíc: snídaně do postele     ubytování bez dětí: pouze osoby 15+

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://romantikaprodva.cz/hotely/48-mezi-plutky#sigProId6d7cac74dd