Střední čechy | Mcely | hotel 

kamila srdicko 160 obd

ROMANTICKÝ POBYT NA ZÁMKU

Jeden z nejkrásnějších hotelů na našem webu.

Jakmile se za vámi zavře zámecká brána, vkročíte do jiného světa.  Ocitnete se v absolutním tichu, klidu a soukromí. Nádherný zámecký park vás vábit k lenošení na trávě nebo k procházce.  Voňavý letní den můžete zakončit  v zámeckém patiu a při západu slunce si vychutnat excelentní večeří  se skvělým vínem. Nádherný zámecký pokoj už bude jen velmi sladká tečka krásného dne. 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE 

 

Chateou Mcely je pro mě jedním z nejkrásnější hotelů v Čechách. Hotel s anglickým parkem a restaurací tvoří geniálně sestavený celek. Ať se podíváte v Mcelích kamkoli uvidíte vše sladěné do posledních i těch nejmenších a někdy i nepostřehnutelných detailů, které dělají toto místo něčím naprosto výjimečným. Chateou Mcely jsou ideální místo pro luxusní romantický víkend.

 

sipka


Hotel vám dopřeje dostatek soukromí, protože se nachází uprostřed nádherného anglického parku, kam je možný vstup pouze hotelovým hostům. Zároveň si můžete užít ticho a klid v nedalekém Svatojiřském lese.

 

sipka


Na výběr budete mít ve 24 pokojů. Naleznete zde pokoje rozličných velikostí. Od malých útulných pokojů až po velkorysé mezonetové prezidentské apartmá s krbem a vlastní jídelnou a točitým schodištěm. Budete nadšeni z umístění aprartmánu. Je v zámecké věži a jistě vás ohromí velikostí 110m2.

 

sipka

 

Budete li si chtít užít romantiku se vším všudy, navštivte hotelovou restauraci Piano Nobile, která se pravidelně řadí mezi nejlepší restaurace v České.
V letních dnech zažijete nejnádhernější závěr dne v zámeckém Pátiu Bellavista. Který vám nabídne krásné pohledy do krajiny i zámeckého parku.

 

Velmi zajímavým místem je zámecká knihovna umístěná v zámecké věži. Vyplatí se vám vyšplhat až na samý vrchol věže. Pohled do okolní krajiny se vám vryje do paměti.

 Bude nádherná romantika pro dva na zámku.

sipka

 

Nechte se hýčkat.
Můžete si vybrat z mnoha druhů masáží s použitím čistě přírodní kosmetiky vyráběné přímo v Mcelích. Za horkých dní se můžete koupat biotopickém koupacím jezírku. Za nevlídného počasí si užijete saunu, která se nachází v domečku u jezírka v parku. Každý z terapeutických apartmánů je uzpůsobený pro dva.

 

  kamila ma tip 200

 

To prostě musíte zkusit. Když nebudete chtít přespat, večeře bude naprosto romantický zážitek.

 

   

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE 

 

PS: Kdybych chtěla slyšet žádost o ruku, tak bych ji chtěla slyšet právě tady.

 

 

Pin It

 

   Střední čechy             zařízení: vana, wifi, sauna, krb, vířívka, venkovní bazén, vnitřní bazén, patio/terasa, klimatizace     okolo nás: kousek dál od lidí, v přírodě     příjemné služby navíc: masáže, snídaně do postele, soukromá večeře    

 

 

mapa mcely