Krušné hory | Jáchymov | hotel

  

IDEÁLNÍ PRO ROMANTICKÝ VÍKEND PRO DVA

 

Příjemné odpolední zastavení na romantické terase. Dejte si skvělou kávu a něco sladkého, nebo lahev bublinek. Terasa vás nadchne, tak moc, že ji nebudete chtít opustit. Užijete si pohodu, obklopení klidem lesa.

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE  

 

 

Hotel prošel v nedávné době rozsáhlou rekonstrukcí, při které byla věnována pozornost každičkému detailu. Vyberte si mezi 20 romantickými, elegantními a pohodlnými pokoji nebo osobitým apartmá Honour & Grace Suite.

K dispozici jsou pokoje: Comfy, Comfort, Comfort plus, Deluxe, H&G Junior suite.

 

sipka

 
Pokoje jsou zařízeny velmi citlivě a elegantně, budete se zde cítit jako v pohádce.

 

sipka


Velmi příjemným překvapením je L’OCCITANE kosmetika, připravená v koupelně.

 

sipka

 
Součástí hotelu je spa s nepřebernou nabídkou masáží, sauna, jacuzzi, s mořskou solí a éterickými oleji pro regeneraci.

 

sipka

 

Welcome drink, čerstvé řezané květiny na pokoji, sekt, snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách pro dva v restauraci Royal Leaf. To vše a ještě něco navíc v sobě skrývají romantické pobytové balíčky.

 

sipka

  
Večeři si užijete v restauraci Royal Leaf. Royal používá pouze ty nejlepší a nejčerstvější regionální produkty. Kávu nebo odpolední drink si můžete vychutnat terase s výhledem na nádhernou zahradu.

 

lilly má tip heart

Hotelová terasa a spa s bohatou nabídkou masáží.

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE  

 

 

lilly

 

Pin It

 

Krušné hory   small heart10  zařízení: wifi, sauna, vířívka, patio/terasa, vana/vířivka přímo na pokoji   small heart10  okolo nás: kousek dál od lidí, v přírodě   small heart10   příjemné služby navíc: masáže, snídaně do postele, soukromá večeře   small heart10