Vysočina | Černovice | hotel | mlýn

ico spa 3 

HOTEL VE MLÝNĚ S VANOU NA POKOJI 

Kouzelný odpolední piknik na hrázi rybníka, který se může protáhnout až do stmívání. Lenošení na piknikové dece se sklenicí vína bude rušit jen kuňkání žab a klapání mlýnského kola.

 

 CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE    

Resort Mlýn Černovice vás okouzlí svou atmosférou. V resortu Mlýn Černoviceubytují 45 osob v 14 pokojích. Pokoje a apartmány jsou zařízeny v mnoha nádherných a originálních stylech. Vybere si každý. Najdete zde jemné něžné apartmány v Provance stylu až po velmi rustikální styl s masivní postelí uprostřed pokoje. Najdete zde i romantický zámecký pokoj nebo můžete sáhnout po vzrušujícím pokoj s dominující černou a zlatou. Pokud toužíte po něčem klidnějším, je přesně pro vás pokoj ve stylu anglického venkova nebo čistého severu.

 

sipka

Pokud si budete chtít užít relax v přírodě, můžete načerpat energii na hrázi rybníka, na pikniku nebo ve vířivce či sauně s výhledem na rybník.

 

sipka

 

Káva, nebo pár sklenek dobrého vína na terase vám zpříjemní večer.

 

sipka

 

K romantické náladě jistě přispěje i skvělé večeře v místní restauraci. Můžete si zde pochutnat na mnoha skvělých jídlech z lokálních surovin. A sladká tečka skvělé domácí deserty místní cukrářky

 

 

 

lilly má tip heart

Každý si najde pokoj podle svého gusta. Mě okouzlil svatební apartmán ve stylu Provance.

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

Pin It

 

 

    Vysočina           zařízení: vana, wifi, sauna, vířívka, patio/terasa, klimatizace, vana/vířivka přímo na pokoji     okolo nás: kousek dál od lidí, klidné místo ve městě     příjemné služby navíc: masáže, snídaně do postele