Královehradecký  kraj | Třebihošť | luxusní stan | 2 osoby

 

ROMANTICKÝ POBYT NA SAMOTĚ PRO DVA

 

Stačí se zadívat do okolních lesů a po setmění můžete hledat souhvězdí a počítat hvězdy. Krásné posezení na terase můžete zakončit horkou koupelí ve voňavé bylinkové lázni a večer usínat v tichu, které vás bude obklopovat. Užijete si tiché a romantické ubytování v přírodě

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE  

    

Glamping Čihadlo přináší romantický zážitek v plně vybavené jurtě s wellness. Ze své terasy můžete také obdivovat malebný výhled na hory a hvězdy. Odpočinete si zde od shonu a stresu každodenního života. Jurta je prostorná a útulná, zařízená v moderním stylu s dřevěnými prvky, je vybavená vším, co potřebujete k pohodlnému pobytu v přírodě.

 

sipka

 

Příjemný spánek vám zajistí vysoké japonské futony. ložní vybavení je luxusní a protialergické. Kromě pohodlného lůžka zde také deky a polštáře, abyste se mohli zahřát a užít si příjemný spánek.

 

sipka


Dále je zde stolek a židle, kde si můžete posedět a vychutnat si krásný výhled. Pro vaření můžete využít vybavenou kuchyň. Koupelna je součástí terasy a je plně vybavena toaletními potřebami.

 

sipka


Jurta bude skvělé ubytování nejen v létě, ale i v zimě.

 

sipka

 

K dispozici jsou utěrky, ručníky, župany a koupací kulichy. Také dřevo a topení a grilovací uhlí.

 

Na terase jurty je horký kotel s bylinkami, který slouží jako čertovské spa. Je to zážitek pro všechny smysly - teplá voda uvolňuje napětí z těla, bylinky voní a léčí ducha a hvězdy nad hlavou vytvářejí romantickou atmosféru.
Romantické místo, kde si můžete splnit svůj sen o dobrodružství a romantice v jednom. Je to místo, kde si můžete být sami sebou a se svým partnerem.

 

sipka

 

lilly má tip heart

Voňavá, horká, bylinková lázeň v kotli.

Budete bez WiFi, nikdo a nic vás nebude rušit. 

 

 CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

 

    Královehradecký kraj            zařízení: krb, vířívka, patio/terasa     okolo nás: absolutní samota, v přírodě        

 

Pin It
  

Z adresy::