Jihomoravský Kraj | Valtice | prázdninový dům  | max. 4 osoby 

kamila srdicko 160 obd

NETRADIČNÍ UBYTOVÁNÍ - DŮM S VINNÝM SKLÍPKEM 

Ráj pro milovníky vína, kteří někdy zatoužili být úplně sami ve vinném sklípku, obklopeni spoustou lahví se skvělým vínem.  Skvělé víno, spousty svíček a jen vy dva. Až vyberete to nejlepší váno pro romantický večer stačí vyjít pár schodů.  A můžete se uvelebit na pohodlné pohovce. Stačí jen zapálit svíčky a romantický večer může začít. 

 

 CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

Skvěle zařízený zařízený prázdninový.  Skvělé romantické ubytování pro dva. Moderní a  elegantní zařízení vám nabídne dostatek komfortu  pro váš příjemný pobyt. Naleznete zde dvě velmi útulné ložnice  a dvě koupelny. V letních měsících oceníte klimatizaci

Obývací pokoje navazuje na zimní zahradu, která vám nabídne pohled do zahrady.  Také si můžete užít pohled do zahrady a zároveň posezení u krbu.

 

sipka

 

Kuchyně je velmi dobře zařízená, naleznete zde i toustovač a kávovar. Kuchyně je spojená s obývacím pokojem.

Koupelna je skvěle a moderně zařízená.  Nabídne vám dostatek komfortu. Naleznete zde dostatečné množství  osušek, toaletních potřeb, fén, vše nač jste zvyklí  velmi dobrého hotelu.

 

sipka

 

Rezidence Adalbert je na skvělé poloze, nedaleko zámku s množstvím restaurací n okolních uličkách.  K domu náleží i dvě parkovací místa.

K ubytování  si můžete objednat i snídaně, které se podávají v 300m vzdáleném hotelu.

 

kamila ma tip 200

Mít vlastní vinný sklep pod domem je skvělá věc.

Další zajímavé a neobvyklé ubytování.

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

Pin It

 

 

    Jižní morava           zařízení: wifi, krb, patio/terasa, klimatizace     okolo nás: nedaleko centra